Audi A4
Avant 2.0 TFSI MHEV Quattro Sport S line Edition | Virtual | LED | Pano | Climate | Cruise | B&O Sound |
Direct kopen, basisprijs: € 22.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.950,-
LEASEPRIJS: € 378,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi A4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Avant 2.0 TFSI MHEV Quattro Sport S line Edition | Virtual | LED | Pano | Climate | Cruise | B&O Sound | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 september 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.862 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-162-KB |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 185 kw / 252 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.550 kg |
| Wielbasis: | 282 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.165 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- File assistent
- File assistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Trekhaak afneembaar
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- City-pakket
- Connected services
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- Tour pakket
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel